Wiosna pełna promocji: Odkryj Korzyści z Ofert Mordor Detailing

plus

Inne wpisy

Wiosna pełna promocji: Odkryj Korzyści z Ofert Mordor Detailing

Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, a my również chcemy odświeżyć nasze życie i otoczenie. Dla wielu z nas samochód to ważna część codzienności, dlatego warto zadbać o jego wygląd i kondycję. Firmy zajmujące się detailingiem wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując promocje, które warto poznać. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się trzem atrakcyjnym ofertom przygotowanym przez Mordor Detailing, które sprawią, że Twój samochód zabłyśnie nowym blaskiem wiosną.

 

  • 1. Wiosenna Kuracja: Opony & Czystość w Pakiecie

Wiosenna Kuracja: Opony & Czystość w Pakiecie to innowacyjna oferta łącząca usługi wulkanizacji i detailingu samochodowego. Dzięki współpracy Mordor Detailing i Mordor Wulkanizacja, teraz możesz wymienić opony i zadbać o czystość swojego pojazdu w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze.

Standardowo za kompleksową wymianę opon oraz dokładne czyszczenie wnętrza i zewnętrznych elementów pojazdu zapłacilibyśmy 800 zł. Jednakże dzięki tej promocji, możemy skorzystać z pakietu Wiosenna Kuracja za jedyne 459 zł, co stanowi znaczną oszczędność.

Ta promocja to nie tylko korzyść finansowa, ale także gwarancja wysokiej jakości usług, które pozostawią Twój samochód lśniący i przygotowany na nowy sezon.
Zapraszamy do Mordor Detailin & Mordor Wulkanizacja – Warszawa Praga!

  • 2. Mega promo na Wielkanoc - Niech Twój samochód lśni jak jajka... Wielkanocne

Zbliżająca się Wielkanoc to doskonały moment, aby zadbać o wygląd naszego pojazdu. Mordor Detailing przygotował specjalną ofertę, która sprawi, że nasze auto będzie błyszczeć niczym wielkanocne jajka.

W pakiecie znajdują się różnorodne usługi, takie jak jednoetapowa korekta lakieru, aplikacja 5-letniej powłoki, detailing wnętrza, powłoki hydrofobowe na szyby oraz powłoka ceramiczna na felgi. Standardowo za te usługi zapłacilibyśmy 5850 zł, jednakże dzięki promocji cena spada do 2599 zł.

To doskonała okazja, aby nasz samochód odzyskał blask i świeżość, sprawiając, że będziemy mogli śmiało ścigać się z Wielkanocnym zającem.

  • 3. Mordor Long-term Care

Jeśli szukasz długotrwałej ochrony dla swojego pojazdu, to Mordor Long-term Care jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ten kompleksowy pakiet usług zapewni Twojemu samochodowi nieskazitelną prezencję na drodze przez wiele lat.

W skład oferty wchodzi m.in.
jednoetapowa korekta lakieru | aplikacja 5-letniej powłoki | detailing wnętrza | powłoki hydrofobowe na szyby | powłoka ceramiczna na felgi | zabezpieczenie folią PPF FULL FRONT lub FULL BODY.
Mordor Detailing gwarantuje najwyższą jakość usług oraz profesjonalizm swojego zespołu. Dzięki tej promocji, możemy zaoszczędzić znaczną sumę, wybierając jeden z dwóch dostępnych pakietów.

  • Pakiet 1: 10850 zł zamiast 6500 zł
  • Pakiet 2: 22350 zł zamiast 18000 zł

Wybierając Mordor Long-term Care, możemy mieć pewność, że nasz samochód będzie wyglądał jak nowy przez wiele lat, zachwycając nas i innych użytkowników dróg.

Wiosna to doskonały czas, aby zadbać o nasz samochód i przygotować go na nadchodzące wyzwania. Dzięki promocjom przygotowanym przez Mordor Detailing, możemy cieszyć się wysoką jakością usług w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, odwiedź nasze punkty: Stare Babice, Warszawa Mokotów, Warszawa Praga, Gdynia, Kraków, Toruń, Pułtusk, Wrocław, Szczecin.
Skorzystaj z tych wyjątkowych ofert już dziś i daj swojemu samochodowi nowy, wiosenny blask!

#Wiosennepromocje #wymianaopon #czyszczeniedetailingowe

nowości, promocje

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach, ofercie.
spacer