5 faktów, których nie wiedzieliście o powłoce elastomerowej!

plus

Inne wpisy

5 faktów, których nie wiedzieliście o powłoce elastomerowej!

Witajcie, pasjonaci motoryzacji! Dzisiaj pragniemy przybliżyć Wam fascynujący świat powłok elastomerowych, które rewolucjonizują sposób, w jaki dbamy w Mordor Detailing o Wasze samochody. To najnowsza technologia powłok, która rewolucjonizuje podejście do ochrony auta przed przykrymi przygodami na drodze. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co sprawia, że powłoki elastomerowe są tak wyjątkowe, to mamy dla Was kilka ciekawych faktów na ten temat!

  • Samoregenerująca się Powłoka: Innowacyjne powłoki elastomerowe posiadają zdolność do samoregeneracji, co oznacza, że ​​mogą naprawić drobne zadrapania i uszkodzenia pod wpływem ciepła i światła słonecznego. To sprawia, że ​​Twoje auto zawsze wygląda jak nowe, nawet po dłuższym okresie użytkowania.
  • Trwała Ochrona przed Ścieraniem i Zarysowaniami: Powłoki elastomerowe, zapewniają trwałą ochronę przed drobnymi zarysowaniami, otarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ich elastyczna natura pozwala absorbować energię uderzenia, chroniąc lakier przed uszkodzeniami.
  • Hydrofobowe Właściwości: Jedną z najbardziej fascynujących cech powłok elastomerowych jest ich hydrofobowość. Oznacza to, że powierzchnia pokryta taką powłoką odrzuca wodę, co sprawia, że deszcz i inne płyny bez trudu spływają z powierzchni samochodu, pozostawiając go czystym i suchym.
  • Odporność na Promieniowanie UV: Promieniowanie słoneczne może powodować blaknięcie i degradację lakieru samochodowego. Powłoki elastomerowe oferują doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się lakieru i utrzymaniu intensywnego koloru.
  • Długotrwałe Efekty: Jedną z największych zalet powłok elastomerowych jest ich trwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych wosków i usług detailingowych, które mogą szybko się ścierać, powłoki elastomerowe mogą utrzymać swoje właściwości przez wiele lat, zapewniając długotrwałą ochronę i doskonały wygląd pojazdu.

Zainteresowany ochroną i odświeżeniem wyglądu swojego pojazdu? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji ElastoSHIELD - kompleksowe podejście do pielęgnacji samochodu, które zapewnia nie tylko nieskazitelny wygląd, ale także trwałą ochronę przez wiele lat.

W skład oferty wchodzą:
Powłoka elastomerowa + korekta lakieru | Powłoki hydrofobowe na wszystkie szyby | Ozonowanie wnętrz | Ceramika na felgi | Impregnacja tapicerki | Czyszczenie wnętrza

Cena za pojedyncze usługi: 8299zł
Cena pakietu ElastoSHIELD: 3999zł

Skorzystaj z naszej promocji na usługę ElastoSHIELD i ciesz się nieskazitelnym wyglądem oraz trwałą ochroną swojego samochodu! Nie przegap tej wyjątkowej okazji - zarezerwuj już dziś swój termin i daj swojemu pojazdowi nowe życie z Mordor Detailing!

nowości, promocje

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach, ofercie.
spacer