Wielka Promocja na Wielkie Otwarcie!

plus

Inne wpisy

Wielka Promocja na Wielkie Otwarcie!

Witajcie, drodzy czytelnicy! Dzisiaj przybywam do Was z niezwykłą wiadomością - nowy warsztat samochodowy MORDOR WORKSHOP właśnie otworzył swoje podwoje, a było to w  Wielki Czwartek! I co więcej - towarzyszy temu wyjątkowa promocja, która dotyczy nie tylko naszego zakładu w Starych Babicach, ale także wszystkich placówek MORDOR WORKSHOP w całej Polsce!

Otwarcie nowego zakładu samochodowego to zawsze moment pełen oczekiwań i nadziei. W końcu, kto nie chciałby zaufać swojego pojazdu doświadczonym fachowcom? MORDOR WORKSHOP stara się o to zadbać, oferując nie tylko najwyższą jakość usług, ale również przyjazną atmosferę dla każdego klienta, niezależnie od lokalizacji.

Co takiego kryje się w ofercie otwarcia? Mamy dla Was niezwykłą promocję, która obejmuje kompleksową pielęgnację pojazdu. Teraz możecie skorzystać z szerokiej gamy usług w cenie znacznie obniżonej w ramach promocji otwarcia.

Co dokładnie oferuje ta promocja? Jest to kompleksowa pielęgnacja pojazdu, obejmująca korektę lakieru, 5-letnią ceramikę, powłoki hydrofobowe na wszystkie szyby, ozonowanie wnętrza, ceramikę na felgi, impregnację tapicerki oraz czyszczenie wnętrza - wszystko to w atrakcyjnej cenie 2899zł, zamiast standardowych 6499zł!

Ale czemu warto skorzystać z tej promocji? Po pierwsze, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim ze względu na jakość świadczonych usług. W MORDOR WORKSHOP pracują doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko potrafią zadbać o każdy detal Waszego pojazdu, ale również zrobią to z pasją i zaangażowaniem.

Dodatkowo, atmosfera panująca w warsztacie MORDOR WORKSHOP sprawia, że od samego początku czujecie się Państwo komfortowo i pewnie. Klient to dla nas nie tylko numer, ale przede wszystkim partner, z którym chcemy wspólnie zadbać o dobro jego pojazdu.

Nie zapominajmy także o terminie tej wyjątkowej promocji. Oferta obowiązuje tylko do 15 kwietnia, więc nie zwlekajcie z decyzją! To wyjątkowa okazja, aby zadbać o swój samochód w wyjątkowej cenie.

Wielkie otwarcie warsztatu MORDOR WORKSHOP to nie tylko kolejne wydarzenie w świecie motoryzacji, to również wyjątkowa okazja dla każdego miłośnika swojego pojazdu. Dlatego też serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w całej Polsce między innymi: Stare Babice, Warszawa – Mokotów, Warszawa – Praga, Gdynia, Kraków, Toruń, Szczecin, Pułtusk, Wrocław. Już dziś zadzwońcie i umówcie się, aby skorzystać z naszej limitowanej promocji! 

Do zobaczenia u nas!

nowości, promocje

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach, ofercie.
spacer

This will close in 10 seconds