Ochrona i Blask

plus

Ochrona i Blask - Twoje auto w najlepszej formie!

Jazda samochodem to nie tylko podróż z punktu A do punktu B - to także pasja, wolność i sposób na wyrażenie siebie. Dlatego też, dbając o nasze pojazdy, pragniemy zapewnić im najlepszą ochronę, by mogły służyć nam przez wiele lat w doskonałym stanie. W tym właśnie celu firma Mordor Detailing przedstawia nowy, kompleksowy pakiet ochronny, który pomoże Ci utrzymać oryginalny blask karoserii Twojego samochodu na lata!

 

Ochrona, na którą zasługuje Twój samochód!

Głównym elementem pakietu jest folia PPF na front auta. Ta innowacyjna technologia zapewnia niezrównaną ochronę przed odpryskami kamieni, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami, które mogą zagrażać Twojemu lakierowi. Dzięki folii PPF Twój samochód będzie mógł stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidywalnym warunkom drogowym, zachowując jednocześnie swoje piękno i blask.

 

Ale to nie wszystko!

Oprócz folii PPF, pakiet obejmuje także 5-letnią ceramikę na lakier. Ta zaawansowana formuła zapewni długotrwałą ochronę i intensywny połysk dla Twojego lakieru, sprawiając, że Twój samochód będzie przyciągał spojrzenia na każdym kroku. Nie musisz już martwić się o matowe plamy, rysy czy blaknięcie koloru - nasza ceramika zadba o to, aby Twój lakier wyglądał jak nowy przez wiele lat.

Dodatkowo, w ramach pakietu, oferujemy ceramikę na felgi, która sprawi, że Twoje koła będą lśnić jak nigdy dotąd. Brud, osady drogowe czy pył hamowania nie będą miały szansy na przyleganie do powierzchni felg, co ułatwi ich czyszczenie i utrzymanie w doskonałym stanie przez długi czas.

To jeszcze nie koniec! Nasz pakiet zawiera również powłoki hydrofobowe na wszystkie szyby. Dzięki nim będziesz miał doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych, ponieważ krople deszczu i inne płyny będą spływać z szyb, pozostawiając je czyste i klarowne. To nie tylko kwestia estetyki, ale także bezpieczeństwa na drodze.

 

Cena, która Cię zaskoczy

Pomimo tak wielu oferowanych usług, cena naszego pakietu jest zaskakująco przystępna. Zamiast płacić ponad 11 000 zł, teraz możesz uzyskać kompleksową ochronę swojego samochodu za jedyne 7500 zł. To wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić!

Jeśli pragniesz zapewnić swojemu samochodowi najlepszą ochronę i wyjątkowy wygląd, nie mogłeś trafić lepiej. Dzięki pakietowi oferowanemu przez Mordor Detailing, Twój pojazd będzie gotowy na każdą drogową bitwę, zachowując jednocześnie swój oryginalny kolor i elegancję.


Gotowi na nieocenioną Ochronę i Blask? Utrzymaj Auto w najlepszej formie i skontaktuj się z nami!

Zapisz się do Newslettera

Czekasz na nowe promocje?

Mordor

Sprawdź inne

Dłuuuuga Wakacyjna Promocja w Mordor Detailing!

Dłuuuuga Wakacyjna Promocja w Mordor Detailing!

SZCZEGÓŁY
ElastoSHIELD - Moc Detailingu Mordoru!

ElastoSHIELD - Moc Detailingu Mordoru!

SZCZEGÓŁY
Mistrzowski Pakiet na Euro!

Mistrzowski Pakiet na Euro!

SZCZEGÓŁY
nowości, promocje

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach, ofercie.
spacer