NOWE STUDIO W TORUNIU! -20% NA WSZYSTKIE USŁUGI DO KOŃCA CZERWCA: 603 120 530
Close

OFERTA AUTO DETAILING WARSZAWA

Auto detailing to proces bardzo szczegółowego, kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji auta lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Taka dokładna pielęgnacja pojazdu poprawia estetykę, przedłuża jego żywotności oraz często zwiększa wartość rynkową auta.


W Mordor Detailing wykonujemy zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetyki samochodów nowych oraz używanych. Zadbany samochód to odpowiednia ochrona każdego, nawet najdrobniejszego detalu naszego pojazdu.

Porsche

DETAILING ZEWNĘTRZNY

Każdy chce jeździć czystym i zadbanym samochodem, ale nie każdy potrafi profesjonalnie i kompleksowo zatroszczyć się o jego czystość. Aby uwolnić Twoje auto od brudu, zaglądamy we wszystkie zakamarki karoserii.

alfa-romeo-2

DETAILING WNĘTRZA

Zatroszczymy się o każdy centymetr kwadratowy wnętrza Twojego pojazdu. Niezależnie od tego czy masz skórzaną czy materiałową tapicerkę, przywrócimy jej blask a Tobie komfort podróży.

folia-2 (1)

ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Profesjonalna ochrona lakieru zabezpieczy karoserię Twojego auta przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, solą, piaskiem i pyłem. Realizujemy ją poprzez nałożenie na gruntownie przygotowaną karoserię specjalnej powłoki.

Dlaczego my?

Doświadczeni specjaliści

Dzięki doświadczeniu zdobytym na szkoleniach auto detailingowych i setkach godzin spędzonych przy pielęgnacji aut, nasi pracownicy doradzą przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia samochodu.

Indywidualne podejście

Jakość usług i zadowolony klient to dla nas podstawa. Do każdego auta podchodzimy indywidualnie i z pasją co przynosi efekty w postaci pięknego samochodu i zadowolonego klienta.

Ekologiczna chemia

Używamy ekologicznej chemii