NOWE STUDIO W TORUNIU! -20% NA WSZYSTKIE USŁUGI DO KOŃCA CZERWCA: 603 120 530
Close

Detailing zewnętrzny

seat

Mycie detailingowe

To proces wieloetapowego mycia auta z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków i metod, które zapobiegną powstawaniu nowych rys.

Proces jakiemu poddawane jest Państwa auto podczas mycia detailingowego w Mordor Detailing:

seat-2

Mycie i pełna dekontaminacja

Mycie detailingowe w połączeniu z pełną dekontaminacją nadwozia pozwoli nam idealnie oczyścić lakier ze wszystkich zanieczyszczeń z którymi samo mycie detailingowe nie jest w stanie sobie poradzić.

toyota-2

Odświeżenie lakieru

Odświeżenie lakieru- Delikatne polerowanie lakieru dedykowanymi pastami polerskimi AIO (all in one), które pozwalają w krótkim czasie i nie dużym nakładzie finansowym odświeżyć lakier Państwa auta.

skoda

Jednoetapowa korekta lakieru

Jednoetapowa korekta lakieru- Popularny ‘’one step’’ dzięki odpowiedniemu doborowi pasty i pada do twardości lakieru jest w stanie w jednym kroku usunąć jak najwięcej zarysowań i defektów z karoserii pozostawiając przy tym idealne wykończenie powłoki lakierniczej.

mercedes-

Dwuetapowa korekta lakieru

Dwuetapowe polerowanie lakieru, to złożony proces obróbki mechanicznej lakieru. W pierwszym kroku odpowiednio dobraną kobminacją past polerskich i padów cuttingowych, staramy się usunąć jak największą ilość defektów lakieru, po to, aby w drugim kroku wypracować idealną powierzchnię. Taka operacja zalecana jest dla lekko lub średnio zniszczonych lakierów.

honda

Pełna korekta lakieru

Pełna korekta lakieru, zazwyczaj wykonywana w trzech krokach jest skierowana do mocno zniszczonych lakierów. Pierwszy krok korekty lakieru polega na dokładnych cuttingu i usunięciu najgłębszych zarysowań z powierzchni lakierniczej. Drugi krok to usunięcie ‘’bałaganu’’ pozostawionego przez poprzedni krok (polishing). Na koniec zabieramy się za etap finishu, który usunie ostatnie skazy pozostawione na lakierze po poprzednich etapach.

felga-2

Detailing felg

Felgi są elementem szczególnie narażonym na uszkodzenia i zabrudzenia. Detailing felg zapewnia im ochronę przed wżeraniem się pyłu z hamulców oraz agresywnych substancji zewnętrznych. Oprócz tego, zastosowanie odpowiednich preparatów poprawi wygląd felg oraz ułatwi i usprawni ich czyszczenie.